Hrvatski učenici osvojili broncu na Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi
Na upravo završenoj 53. Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi, kojoj je ove godine japan bio zemlja domaćin, Hrvatsku je uspješno predstavljalo četvero učenika zagrebačke XV. gimnazije, osvojivši brončanu medalju i pohvalnicu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas