Oglas

Više od 2 milijuna zaraženih u Americi, pojavila se nova žarišta

author
HINA
11. lip. 2020. 09:24
>
09:26

Broj zaraženih osoba koronavirusom u SAD-u premašio je u četvrtak dva milijuna, dok je u posljednja 24 sata ta zemalja imala ponovno više od tisuću mrtvih, pokazuju podaci Sveučilišta John Hopkins. Pročitaj više

Oglas